Pasaulio Naktinė pusė.
 
rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 RASIŲ APRAŠYMAS

Go down 
AutoriusPranešimas
Akira Burgingof

avatar

Pranešimų skaičius : 152
Taškiūkai : 445
Hūūgai : 0
Join date : 2011-02-21

RašytiTemos pavadinimas: RASIŲ APRAŠYMAS   Tr. 02 23, 2011 2:59 pm

RASIŲ APRAŠYMAS:

VAMPYRAI:

Tai yra viena iš žmonių evoliucijos šakų.Atrodo jie:visada turi didesnes iltis nei žmonės,jie yra neatsparus saulei,bet jeigu pasitepa visą kūna saugančiu tepalu,joje gali pabūti 24 valandas.Kai jie puola,jų akys sužimba raudonai,veidas truputi pabaltėja.Jie tapo daug žiauresni ir kovingesni.Jų jėgos taip sustiprėjo.Nors jie yra žiaurus ir pikti,dažniausiai vampyrai visą savo gyvenima išgyvena tik vienu jausmu vadovaudamiesi.Pvz:( jeigu tavę yra apėmes didžiulis pyktis tai visa laiką būsi žiaurus ir piktas).Dar vampyrai kai tik atsirado jais tapo blogiausi iš žmonių,bet tai dar pridėjo padidėjusi seksualini troškimą.Jie dažniausiai klysta laikydami meilę, paprasčiausia aistra arba atvirkščiai.Po kelių metų tai truputi sumažėja ir vampyras gali tai kontroliuoti,bet pirmais mėnesiais tai vampyrai būna sunkiai sutramdomi ir nesilaiko taisyklių.
Visi vampyrai priklauso vienam iš trijų klanų:
Tepes
Rossmann
Ivanovic


Juos valdo trejos vampyrų šeimos.Kiekvienam klanui vadovauja klano šeimos vyriausias vampyras kuriam suteikta visą valdžia.
Nėra tokio vampyro kuris nepriklausytu klanui.Jeigu tave pavertė vampyrų,tai esi to klano narys kaip ir tas kuris tau ikando.Tokiu pavertimo atveju,turi atvesti kūrėjas savo naujaji vampyrą i klano taryba ir jinai jį irašys i gretas.
Kiekvienas vampyras savo klane turi žiedą su klano simbolių:

Tepes-juoda rožė
Rossmann-mėlynas jurginas
• Ivanovic-balta lelija


Nemažai vampyrų turi savo kitą formą kuri gali būti panaši i koki nors gyvūną bet daug didesni,bet tai labai sekina jų jėgas,tai atvirtę i žmogaus formą,būna išbalę ir labai išbadėja.

IŠVAIZDA

Atrodo kaip žmonės bet kai supyksta jiems sužimba raudonai akys.
• Visada jie turi iltys bet kai puola,jos dar labiau išauga.
• Jie nėra atsparūs saulės šviesai,tai jie vaikštai naktimis.Yra specalus tepalas kuris leidžia išbūti 15 minučių tiesioginėje saulėje.O jei vaikštai pavėsiais tai gali būti iki 4-6 valandų.
• Jų jūslės yra 7000 kartus didesni nei žmoniu.Greitis yra apie 10 kartu o jėga net 20 kartų.VILKOLAKIAI:


Dar vieną žmonių atmaina,kurie per amžius išlavino savo laukinę pusę ir tai leido jiems virsti vilkolakiais.Atrodo jie:jie būdami žmogaus pavidalu,yra visiškai neišsiskiriantis.Jie labai miklus ir stiprus ir nebūdami savo vilko formoje.Jų jūslės yra 15000 kartų stipresnės nei žmogaus,tai gali lengviau sekti pėdsakus ir pajusti pavoju.Tai yra padarai panašus i vilkus bet vaikšto ant dviejų kojų ir juda kaip žmogus bet daug greičiau.Jiems nereikalinga pilnatis kad virstu i savo kitą formą.Užtenka supykti stipriai ir tada galima pavirsti.Vilkolakiai turi visus žmonių jausmus ir kai kurie sustiprinti.Pvz:( kovingumas už savo klaną ar save,prieraišumas)
Jeigu vilkai isimyli tai jie mylės tą asmeni visą savo gyvenimą.Jie kaip ir vampyrai yra nemirtingi.
Per šimtmečius tesusi karą,vilkolakių skaičius sumažėjo.Jie kovojo ir prieš vampyrus ir tarpusavi.Po visko liko tik vienas vilkolakių klanas:


Burgingof-Vilkas

Ši šeimą sudarė taiką su vampyrais kuri tesiasi iki šiol.Bet pasaulyje išlikę tokių vilkolakių kurie nepriklauso sistemai ir kovoja su vampyrais.Bet jų gretos po puolimų pamažėja.
Dėl vampyrų ir vilkų susitarimo.Kiti klanai to atsisakė bet Tepes klanas susitarė su jais.Jie vilkai gins jų šeimininkę,vampyrai padės viskuom kuo reikės vilkams išlikti ir juos gins irgi nuo vampyrų,ypač kai reikės pagalbos.


IŠVAIZDA


Kai būna žmonės tai jie niekuo nesiskiria nuo kitų.
• Jei kai supyksta,ir jeigu tai gali valdyti,gali pakeisti tik savo kūno dali i vilkolakio forma,tai padidina savo jėga ir greiti.
• Kai pavirsta i žveries forma,tai būna dviejų formų:pirma tai yra dvikojis padaras su vilko galvą ir dideliu kūnu,o antra forma yra paprasto vilko formo.Pirma forma tinka kautis o antra tinka labiau dėl greičio.
• Vilko klausa yra 15000 kartu geresnė nei žmogaus,16000 uoslė geresnė o kitos juslės tai 10000 kartu.Jėga 25 kartus o greitis 20 kartu.
• Jų akys kai supyksta sužimba mėlyną šviesa.PAVIDALO KEITĖJAI:


Tai naujausia žmonių evoliucijos atšaka gimusi tik prie 500 metų.Jie pirma kartą pasikeičia i gyvūną tik būdami 13 metų ir tada gali tai visiškai kontroliuoti.Patys keitėjai gali pasirinkti koki gyvūną jie persivers ir juo visada būna.Bet jie gali ir bet koki gyvūnų būti.
Jie neturi jokių klanų ar vadovaujančių klanų nes jie gali gimti ir paprastu žmonių šeimoje ir keitėjų poroje.
Jie yra greiti,stipresni nei žmogus ir greita gyja.Nors jie sensta truputi lėčiau nei žmonės,bet jie yra mirtingi.


IŠVAIZDA:


Žmonių forma nesiskiria nuo žmonių.
• Jų gyvūnų forma būna kaip panašej kaip tikri gyvūna,bet 1,5karto didesni.
• Jie žmogaus formoje juslės būna didesnės nei 1000 kartų, taip pat jėga ir greitis didesnis 5000 kartų.
• Kai jie supyksta,jų akys pasikeičia geltonas akis.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://vampirebund.forumlt.com
 
RASIŲ APRAŠYMAS
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Uždrausta meilė / Aşk-ı Memnu
» Tai - mano gyvenimas / O Hayat Benim
» Serijų aprašymai
» Serijų aprašymai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pasaulio Naktinė pusė. :: THE BEGINING :: PRADŽIA-
Pereiti į: